Yönetim
18 Ekim 2023

 

naci çağlar slider son.jpg
Op. Dr. Naci ÇAĞLAR
Başhekim

          Sağlık Bakanlığımızın destekleriyle, tüm olanaklarımızı hastalarımızın daha kaliteli ve konforlu sağlık hizmeti alabilmesi için kullanmaktayız. Sizlere hep daha iyi sağlık hizmeti sunabilmek için, bütün gücümüzle çalışıyoruz.

 Çalışanlarımızın da bu heyecanı yaşadıklarına inanıyor ve güveniyorum. Hastalarımızın en iyi sağlık hizmeti aldığı, çalışanlarımızı memnun eden, yeniliklere açık, güvenilir ve güler yüzlü sağlık hizmeti sunan bir hastane olmak istiyoruz.

 Bu amaçla hastanemizde pek çok yenilik yaptık.Hizmet aldığınız bölümlerimizde sizlerin daha kaliteli sağlık hizmeti alabilmesi için gerekli düzenlemeleri yapıyoruz ve bundan sonrada yapmaya devam edeceğiz. Sizlerin memnuniyetlerinin artması, bu çalışmalarımızda bizler için en büyük itici güç olacaktır.

Yeni yapılacak olan günün modern görünümüne ve teknolojik donanımına sahip olan hastanemizde hastalarımıza daha kaliteli hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

 Bu çalışmalarımızı sizlerle paylaşabilmek için en önemli unsurlardan biri olan Web sitesini oluşturduk. Web sitemizi beğeneceğinizi umuyoruz.

 Hastalıkta ve Sağlıkta hep yanınızdayız.

elifceylanbshkmyrdjpg23.jpg


erdal çetin müdür.jpg 

mdryrdmsırecepcura.jpg

melekevrenbshmsre.jpg

glnzbalanmdryrdm.jpg